Cəmiyyət05.07.2021 - 18:262108Cəbrayılın Çullu kəndi – VideoMüdafiə Nazirliyi Cəbrayıl rayonunun Çullu kəndindən videogörüntülər yayıb. Qanunla.Az görüntüləri təqdim edir: Şahidi olduğunuz hadisələri çəkib bizə göndərin
Cəmiyyət17.02.2026 - 18:381927Azərbaycan ilə Serbiya arasında səmimi əməkdaşlıq münasibətləri mövcuddur!
Cəmiyyət13.02.2026 - 19:133303Son illər ərzində aparılan işlər nəticəsində biz öz enerji generasiya gücümüzü böyük dərəcədə artıra bilmişik
Cəmiyyət13.02.2026 - 19:115503Süni intellektin tətbiqi, data mərkəzlərinin yaradılması, rəqəmsallaşma ilə bağlı islahatlar faktiki olaraq ölkələrin gələcək inkişafını müəyyən edir
Cəmiyyət09.02.2026 - 17:111897Zərdabda “Qalib liderin yolunda: Gənc müəllimlər arasında ideya müsabiqəsi” keçirilib –FOTO
Cəmiyyət02.02.2026 - 10:594404Bu gün Azərbaycanın qazandığı uğurların əsasında məhz həmin dövrdə dövlətin gənclərə verdiyi dəyərin mühüm payı vardır
Cəmiyyət02.02.2026 - 10:572808“Qızıl kitab” Azərbaycan dövlətinin istedadlı gənclərə göstərdiyi yüksək diqqət və qayğının parlaq təzahürüdür
Cəmiyyət02.02.2026 - 10:542810Azərbaycanın gənclər siyasətinin əsası ümummilli lider Heydər Əliyev tərəfindən qoyulub
Cəmiyyət02.02.2026 - 10:442919Gənclərin yalnız bilikli deyil, eyni zamanda vətənpərvər ruhda yetişdirilməsi dövlət siyasətinin əsas istiqamətlərindəndir
Cəmiyyət02.02.2026 - 10:403359Texnologiyanın sürətli inkişafı, sosial şəbəkələrin geniş yayılması informasiya müharibəsində gənclərin rolunu daha da artırıbdır
Cəmiyyət02.02.2026 - 10:382210“Yüksəliş” müsabiqəsi bir neçə mərhələdən ibarət olmaqla, obyektivlik və şəffaflıq prinsipləri əsasında keçirilir